Jdi na obsah Jdi na menu

 

p1000263.jpg

 

 

      

                     MARILYN           

Fenečka s tímto nádherným jménem se narodila ve Frýdlantu nad Ostravicí dne 15.června 2010 u chovatelky ing.Martiny Němcové jako jedináček. Jejím otcem je Halogén a matkou Xénie ,takže má předpoklady být úspěšnou psí modelkou. Domov u nás našla 23.srpna,kde na ni také čekal Chip .Byli jsme moc zvědaví,jak se spolu přivítají. Téměř okamžitě se z nich stali kamarádi na život a na smrt,a jeden bez druhého neudělali ani krok.

Zjištovali jsme,že den ode dne se Marilyn stává krásnější a krásnější. Nejvíce jsme se ale zaměřili na růst zubů. Ted můžeme říct,že má nádherný nůžkový zkus,stejně krásnou srst,a tmavý pigment.Začali jsme proto přemýšlet o výstavách. Co se výstav týče, velký den D byl pro ni 26.března 2011,kdy se konala klubová výstava. A byla to výstava úspěšná.Její výsledky i těch dalších najdete v sekci VÝSTAVY 

Co se povahy týče,tak je to pravý opak našeho psa Chipa. Je hodně temperamentní,energická,strůjcem téměř všech psích lumpáren,avšak hodně moc mazlivá,přítulná a přátelská ke všem lidem. Stačí,když se na ni někdo podívá,a hned se rozeběhne za tímto člověkem,nebo malým dítětem. Děti má obzvlášt ráda. A moc ráda jí-  musíme ji hlídat,aby nesnědla příděl jídla Chipovi. On by ji jídlo  klidně nechal. Dokonce když byla malá,tak ji své pamlsky i nosil, aby je snědla.

I o Marilyn je vzorně pečováno. Dostává se jí lásky, starostlivosti a péče v té nejlepší kvalitě. Má vše,co potřebuje ke svému spokojenému psímu životu. Nikdy by jsme nedopustili,aby u nás bylo pejskům smutno,byli hladoví a bez tělesné péče. I v oblasti zdraví je o ně postaráno.Jsou očkovaná i vakcínami,která nejsou povinná.